Location : Home > M > M20-9761046
M20-9761046
Share on FacebookShare on Facebook
M20-9761046 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
M20-9761046 2013+ 10000 S/N 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
853-87-036-30-001191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 36 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
853-87-036-30-001191 IC 56210 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
853-87-036-30-001191 Preci-Dip 147650 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Unitronix Electronics Limited
853-87-036-30-001191 Preci-Dip 288410 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SIP1X20-041BLF Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 20POS GOLD