Location : Home > M > M20-9733445
M20-9733445
Share on FacebookShare on Facebook
M20-9733445 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
M20-9733445 34 SIL VERT PIN HDR 147780 Harwin Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RJHSEJE81A1 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P8C R/A SHLD
HEX-S-AC-11 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories HEXASHIELD ADAPTER
FCE17B25SB21B Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole, Right Angle Solder
CA3101E28-20PB02 Connectors, Interconnects Circular Connectors 14 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Silver
PT06CGMSR-14-19P-023 Connectors, Interconnects Circular Connectors PT 19C 19#20 PIN PLUG
TV07DZ-11-5PD Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
3-640480-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN RCPT 6POS 24AWG .156 WHITE
SFH213-PPKC-D04-ID-BK-M181 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN SOCKET .100" 8POS
0395138020 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
5-146259-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
5-146259-4 IC 56850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
D9222-01 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin OPEN FRAME HEADER
D9222-01 HARWIN 10000 17+ stander package EKT Electronics Co., Ltd
D9222-01 HARWIN 10000 17+ stander package Global Thunder Electronics Co.,Ltd
D9222-01 IC 58560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0713085426 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
260-4204-01 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET QFN 60POS GOLD
260-4204-01 3M 157390 2016+ CONN SOCKET QFN 60POS GOLD Unitronix Electronics Limited
260-4204-01 3M 278850 2016+ CONN SOCKET QFN 60POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
260-4204-01 N/A 3 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
18-3513-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD
18-3513-10 Aries Electronics 157620 2016+ CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD Unitronix Electronics Limited
18-3513-10 Aries Electronics 277570 2016+ CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
18-3513-10 Aries Electronics 157790 2016+ CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD Unitronix Electronics Limited
18-3513-10 Aries Electronics 278590 2016+ CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
117-87-652-41-005101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 52POS GOLD
117-87-652-41-005101 IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
117-87-652-41-005101 Preci-Dip 157540 2016+ CONN IC DIP SOCKET 52POS GOLD Unitronix Electronics Limited
117-87-652-41-005101 Preci-Dip 277730 2016+ CONN IC DIP SOCKET 52POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
890-80-040-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
890-80-040-10-001101 Preci-Dip 147880 2016+ CONN HDR 40POS 2.54MM T/H Unitronix Electronics Limited
890-80-040-10-001101 Preci-Dip 278000 2016+ CONN HDR 40POS 2.54MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com