Location : Home > M > M20-9702745
M20-9702745
Share on FacebookShare on Facebook
M20-9702745 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
39353-0007 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
39353-0007 Molex Connector Corporation 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
39353-0007 Molex Connector Corporation 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
39353-0007 Molex Connector Corporation 8000 2012+ CONN HEADER 3.5MM 7POS VERT PCB EKT Electronics Co., Ltd
39353-0007 Molex Connector Corporation 8000 2012+ CONN HEADER 3.5MM 7POS VERT PCB TPC Global Service Co.Ltd.
20-9503-20 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD
20-9503-20 Aries Electronics 157270 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Unitronix Electronics Limited
20-9503-20 Aries Electronics 277290 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20-9503-20 IC 59460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0901512314 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold