Location : Home > M > M20-9702545
M20-9702545
Share on FacebookShare on Facebook
M20-9702545 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-43-115-41-007000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 15 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-43-115-41-007000 IC 59020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-87-129-41-009101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 29 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-87-129-41-009101 Preci-Dip 147210 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-87-129-41-009101 Preci-Dip 288250 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com