Location : Home > M > M20-8772242
M20-8772242
D25P13A6RV12LF Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole, Right Angle Solder Paste
350706-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts CONN PIN 18-24AWG GOLD CRIMP
350706-7 ROHS 61285 12+ original new IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
97-3107B18-29PX-417-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 5C 6#16 PIN PLUG
4-644576-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN RECEPT 13POS 24AWG MTA100
5047540720 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 7 Position FPC Connector Contacts, Top and Bottom 0.012" (0.30mm) Surface Mount, Right Angle
165X16959X Connectors, Interconnects D-Sub, D-Shaped Connectors - Accessories 9POS M SCREEN CAP C/W M3 J.S
853-87-052-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 52 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
0015246061 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole Tin
CBPW-25 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 25 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
CBPW-25 Curtis Industries 147170 2016+ CONN BARRIER STRP 25CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
CBPW-25 IC 39830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CBPW-25 NEW 98190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
638285-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 040 8P W-W CAP HSG
2-1419158-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 22 Position Rectangular Housing Connector Plug Black
1809938 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Plug Housing for Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1809938 Phoenix Contact 157830 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
1809938 Phoenix Contact 287870 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
8-1437381-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories TERM BLOCK COVER 500SER
8-1437381-2 IC 56770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8-1437381-2 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
535541-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 4 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
535541-2 5233 16+ 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
535541-2 13233 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
535541-2 IC 57780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
535541-2 RoHS Compl 58920 12+ Original New IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MS06 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 20POS GOLD
MS06 Standex-Meder 13830 2013+ MAGNET FLOAT MS06/2-PP CYL 30MM Ameyic Electronics Limited
MS06 Standex-Meder 40104 NEW RoHS MAGNET FLOAT MS06/2-PP CYL 30MM FindCores Electronics Inc.
MS06 Standex-Meder 47970 1525+ MAGNET FLOAT MS06/2-PP CYL 30MM Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MS06 Standex-Meder 57759 1516+ MAGNET FLOAT MS06/2-PP CYL 30MM Unitronix Electronics Limited
851-87-007-40-252191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 7 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount, Right Angle Gold
851-87-007-40-252191 Preci-Dip 147650 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Unitronix Electronics Limited
851-87-007-40-252191 Preci-Dip 278850 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-178295-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Shrouded Connector 0.150" (3.81mm) Through Hole, Right Angle Tin
1-178295-5 Electronics 27580 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1-178295-5 IC 36802 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
1-178295-5 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HDR 5POS R/A KEY-X TIN Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com