Location : Home > M > M20-8771846
M20-8771846
Share on FacebookShare on Facebook
M20-8771846 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2M801-008-26ZNU5-3SA Connectors, Interconnects Circular Connectors M801 3C 3#23 SKT PLUG THRD
MS27466T23B55PC Connectors, Interconnects Circular Connectors 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
142-0694-106 Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) SMA Connector Plug, Male Pin 50 Ohm Free Hanging (In-Line), Right Angle Solder
6E17C009SAJ220 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole, Right Angle Solder
KJB7T11F98PBL Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 6 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
368188-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 20 Position Rectangular Housing Connector Plug Gray
368188-1 IC 59460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
368188-1 TE 35000 2015+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
368188-1 TE 35000 2015+ N/A Andy (International) Electronics Ltd
1915262 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1915262 Phoenix Contact 157650 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
1915262 Phoenix Contact 278930 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
75160-802-07LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 7 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold, GXT?
75160-802-07LF Amphenol FCI 157130 2016+ HEADER BERGSTIK Unitronix Electronics Limited
75160-802-07LF Amphenol FCI 279090 2016+ HEADER BERGSTIK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
75160-802-07LF FCIELX 7170 NEWD/C MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
75160-802-07LF Renesas 50000 15+ 15+ Excellent Electronics Components Inc
1-1546477-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.433" (11.00mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1-1546477-5 IC 58060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-80-003-30-480191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
800-80-003-30-480191 Preci-Dip 157750 2016+ CONN HDR 3POS 0.100 SMD Unitronix Electronics Limited
800-80-003-30-480191 Preci-Dip 278110 2016+ CONN HDR 3POS 0.100 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387790109 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks CB BTS 12A 10 ASY
315-87-104-41-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 4 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
315-87-104-41-003101 PCD 12500 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
315-87-104-41-003101 Preci-Dip 297290 2016+ PCB SKT LOW PRO SINGLE ROW 4POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com