Location : Home > M > M20-8762946P
M20-8762946P
Share on FacebookShare on Facebook
M20-8762946P distributors
34-0501-21 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 34POS GOLD
34-0501-21 Aries Electronics 147160 2016+ CONN SOCKET SIP 34POS GOLD Unitronix Electronics Limited
34-0501-21 Aries Electronics 278670 2016+ CONN SOCKET SIP 34POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
34-0501-21 IC 57520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SSQ-143-02-S-D-RA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 86 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
430203-16-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
1-1871465-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.098" (2.50mm)
1-1871465-2 IC 56360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1871465-2 STOCK 46600 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1-1871465-2 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-1871465-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RCPT HSNG 2POS KEY-X BLACK Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1842720000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole