Location : Home > M > M20-8760746P
M20-8760746P
Share on FacebookShare on Facebook
M20-8760746P distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
D25P33E6RX12LF Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole, Right Angle Solder Paste
CD26S13E4RL12LF Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 26 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole, Right Angle Solder Paste
DTS24W21-16JD Connectors, Interconnects Circular Connectors 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
AIB6UWHST4-20-22SC Connectors, Interconnects Circular Connectors ACB 6C 3#8 3#16 SKT PLUG
PT06SE-16-23P(SR) Connectors, Interconnects Circular Connectors 23 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
4-796635-1 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
4-796635-1 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4-796635-1 Electronics 26169 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
4-796635-1 IC 37330 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
0382190128 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks OB BTS FT 7 ASY
1841980000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1841980000 IC 58400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1841980000 Weidmuller 157890 2016+ SL-SMT 3.50/15/90LF 3.2SN BK Unitronix Electronics Limited
2701417:X1 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories - Marker Strips TERM BLOCK MARKER
2701417:X1 IC 58360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2701417:X1 Phoenix Contact 156960 2016+ TERM BLOCK MARKER Unitronix Electronics Limited
1826432 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1826432 N/A 40 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
1826432 Phoenix Contact 147340 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS 270DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1826432 Phoenix Contact 277290 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS 270DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
98414-S06-12ULF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold, GXT?
98414-S06-12ULF Amphenol FCI 157330 2016+ MINITEK Unitronix Electronics Limited
98414-S06-12ULF IC 57700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
98414-S06-12ULF N/A 858 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
929834-05-04-RK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
929834-05-04-RK 3M 297150 2016+ CONN HEADER .100 SNGL STR 4POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929834-05-04-RK 3M (VA) 8000 2012+ CONN HEADER .100 SNGL STR 4POS SIMEN Electronics Co.,Ltd
929834-05-04-RK 3M (VA) 8000 2012+ CONN HEADER .100 SNGL STR 4POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
929834-05-04-RK IC 57470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1905528 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories TERM BLOCK
1905528 Phoenix Contact 147330 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1905528 Phoenix Contact 288710 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5031750700 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 7 Position Receptacle Connector 0.059" (1.50mm) Through Hole, Right Angle Tin
5031750700 Molex, LLC 298610 2016+ CONN RCPT R/A 7CKT 1.5MM BEIGE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0022173066 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 6 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-003-40-002191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 3 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
801-87-003-40-002191 IC 56350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-003-40-002191 Preci-Dip 147820 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-87-003-40-002191 Preci-Dip 298510 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
7-292228-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Shrouded Connector 0.059" (1.50mm) Surface Mount, Right Angle Tin
7-292228-0 TE Connectivity AMP Connectors 278930 2016+ CONN HEADER 20POS R/A SMD TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com