Location : Home > M > M20-7843842
M20-7843842
317-83-127-41-026101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 27 Position Socket Connector 0.070" (1.78mm) Through Hole Gold
317-83-127-41-026101 IC 58390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
317-83-127-41-026101 Preci-Dip 147210 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
0387800123 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 23 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
2-796643-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
2-796643-3 TE Connectivity AMP Connectors 157590 2016+ TERM BLOCK HDR 23POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
2-796643-3 TE Connectivity AMP Connectors 298190 2016+ TERM BLOCK HDR 23POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-796643-3 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-796643-3 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HDR VERT 23POS 5MM BLACK TPC Global Service Co.Ltd.
1-87988-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 19 Position Receptacle Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole, Right Angle Gold
66953-028LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 56 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
66953-028LF Distributor 181810 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
1530710000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1530710000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.08 22POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1530710000 Weidmuller 147880 2016+ TERM BLOCK PLUG 22POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1530710000 Weidmuller 298250 2016+ TERM BLOCK PLUG 22POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
44-6553-18 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 44POS
44-6553-18 Aries Electronics 147530 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 44POS Unitronix Electronics Limited
44-6553-18 Aries Electronics 289110 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 44POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
44-6553-18 IC 57640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
776495-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 8 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.177" (4.50mm)