Location : Home > M > M20-7843742
M20-7843742
76308-126LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
325242-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
346-87-128-41-036101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
346-87-128-41-036101 IC 56510 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
346-87-128-41-036101 Preci-Dip 147130 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
346-87-128-41-036101 Preci-Dip 288310 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
431611-15-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
431611-15-0 IC 59270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38021-21-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T38021-21-0 IC 40870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38021-21-0 NEW 98170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1715989 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1715989 Phoenix Contact 157490 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1715989 Phoenix Contact 297390 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1859768 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1859768 Phoenix Contact 157860 2016+ HEADER Unitronix Electronics Limited
1859768 Phoenix Contact 298530 2016+ HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-1376393-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 6 Position Rectangular Housing Connector Plug Yellow 0.197" (5.00mm)
0878321014 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold