Location : Home > M > M20-7841742
M20-7841742
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
510-83-148-15-062101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 148POS GOLD
510-83-148-15-062101 IC 56610 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
510-83-148-15-062101 Preci-Dip 157290 2016+ CONN SOCKET PGA 148POS GOLD Unitronix Electronics Limited
510-83-148-15-062101 Preci-Dip 278010 2016+ CONN SOCKET PGA 148POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-43-003-10-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 3 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-43-003-10-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147630 2016+ CONN SCKT 3POS .100 SNGL ROW Unitronix Electronics Limited
801-43-003-10-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 287350 2016+ CONN SCKT 3POS .100 SNGL ROW Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929852-01-07-10 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
929852-01-07-10 Electronics 26850 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
929852-01-07-10 Electronics 26850 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
325241-18-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
805-87-021-10-132101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 21 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
805-87-021-10-132101 IC 58440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
805-87-021-10-132101 Preci-Dip 157750 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
805-87-021-10-132101 Preci-Dip 298350 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325011-18-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
800-10-064-10-002000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 64 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1895900000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)