Location : Home > M > M15R102K1-F
M15R102K1-F
Share on FacebookShare on Facebook
M15R102K1-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
M15R102K1-F 74800 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
M15R102K1-F Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 1000pF 100V 10 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
M15R102K1-F CAP CER 1000PF 100V 10 RADIAL 894700 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
M15R102K1-F CAP CER 1000PF 100V 10 RADIAL 735800 Cornell Dubilier Electronics ( 2014+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
M15R102K1-F CAP CER 1000PF 100V 10 RADIAL 789500 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.