Location : Home > M > M100F-020.0M
M100F-020.0M
Share on FacebookShare on Facebook
M100F-020.0M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
M100F-020.0M OSC TCXO 20.000MHZ LVCMOS SMD 57619 Connor-Winfield 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
M100F-020.0M OSC TCXO 20.000MHZ LVCMOS SMD 77970 Connor-Winfield 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-83-088-65-410101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 88 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
851-83-010-40-252191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount, Right Angle Gold
851-83-010-40-252191 IC 56140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
851-83-010-40-252191 Preci-Dip 157490 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Unitronix Electronics Limited
851-83-010-40-252191 Preci-Dip 298930 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395238524 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
801-83-011-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 11 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-83-011-10-003101 Preci-Dip 156940 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
0395337323 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)