Location : Home > L > LXZ16VB122M10X25LL
LXZ16VB122M10X25LL
Share on FacebookShare on Facebook
LXZ16VB122M10X25LL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
B43642C2128M000 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP
MAL209434221E3 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 220UF 20% 420V SNAP
MAL209434221E3 IC 58750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MAL209434221E3 NEW 98590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
EKMH350VNN562MQ30T Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 5600UF 20% 35V SNAP
EKMH350VNN562MQ30T United Chemi-Con 80,000 2013+ 2013+ enkaite Electronics Co., Ltd
EKMH350VNN562MQ30T United Chemi-Con 80,000 2013+ Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 5600UF 35V EKT Electronics Co., Ltd
EKMH350VNN562MQ30T United Chemi-Con 89010 2015+ CAP ALUM 5600UF 20 35V SNAP RENXIM Electronics Co.,Ltd.
860080375014 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 470UF 20% 16V THRU HOLE
885012008010 Capacitors Ceramic Capacitors 0.033¦ÌF ¡À5% 10V C0G, NP0 Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 1206 (3216 Metric) 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)