Location : Home > L > LXZ10VB562M18X20LL
LXZ10VB562M18X20LL
Share on FacebookShare on Facebook
LXZ10VB562M18X20LL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TSRPW-JB2 Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways - Accessories SINGLE GANG JUNC BOX 2"
TSRPW-JB2 IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TSRPW-JB2 NEW 98690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ECE-A1CKG470 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL
ECE-A1CKG470 Panasonic Electronic Component 798100 1532+ CAP ALUM 47UF 20 16V RADIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
ECE-A1CKG470 Panasonic Electronic Component 80,000 2013+ 2013+ Global Thunder Electronics Co.,Ltd
EKMQ401VSD471MA35T Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
EKMQ401VSD471MA35T IC 40650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EKMQ401VSD471MA35T NEW 88290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
EKMQ401VSD471MA35T United Chemi-Con 694000 1532+ CAP ALUM 470UF 20 400V SNAP Alphatek Technology Limited
EKMQ401VSD471MA35T United Chemi-Con 799200 NEW RoHS CAP ALUM 470UF 20 400V SNAP FindCores Electronics Inc.
EKXG401ELL181MM40S Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 180UF 20% 400V RADIAL
EKXG401ELL181MM40S IC 40230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EKXG401ELL181MM40S United Chemi-Con 1537900 2015+ CAP ALUM 180UF 20 400V RADIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
EKXG401ELL181MM40S United Chemi-Con 786700 1532+ CAP ALUM 180UF 20 400V RADIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
EKXG401ELL181MM40S United Chemi-Con 87910 2015+ CAP ALUM 180UF 20 400V RADIAL RENXIM Electronics Co.,Ltd.
400BXC22MEFC16X20 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL
400BXC22MEFC16X20 Rubycon 1310700 2015+ CAP ALUM 22UF 20 400V RADIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
400BXC22MEFC16X20 Rubycon 97290 2015+ CAP ALUM 22UF 20 400V RADIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
UCD0J681MCL6GS Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 680UF 20% 6.3V SMD
UCD0J681MCL6GS Nichicon 1226500 2015+ CAP ALUM 680UF 20 6.3V SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UCD0J681MCL6GS Nichicon 495000 1532+ CAP ALUM 680UF 20 6.3V SMD Alphatek Technology Limited
UCD0J681MCL6GS Nichicon 600200 NEW RoHS CAP ALUM 680UF 20 6.3V SMD FindCores Electronics Inc.
UCD0J681MCL6GS Nichicon 97870 2015+ CAP ALUM 680UF 20 6.3V SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
URS1E220MDD1TA Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL
URS1E220MDD1TA IC 40420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
URS1E220MDD1TA NEW 72350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
URS1E220MDD1TA Nichicon 605900 1532+ CAP ALUM 22UF 20 25V RADIAL Alphatek Technology Limited
100YXA10MEFCCE5X11 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL
UWS1H151MCL1GS Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 150UF 20% 50V SMD
UWS1H151MCL1GS IC 38350 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
UWS1H151MCL1GS Nichicon 1203200 2015+ CAP ALUM 150UF 20 50V SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UWS1H151MCL1GS Nichicon 78650 2015+ CAP ALUM 150UF 20 50V SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
UWS1H151MCL1GS Nichicon 80145 12+ CAP ALUM 150UF 50V 20 SMD SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
885012005049 Capacitors Ceramic Capacitors 1pF ¡À0.5pF 50V C0G, NP0 Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 0402 (1005 Metric) 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)