Location : Home > L > LXY16VB56RM5X11LL
LXY16VB56RM5X11LL
Share on FacebookShare on Facebook
LXY16VB56RM5X11LL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LXY16VB56RM5X11LL DIP 57140 UMITEDCHEM NEWD/C OWNSTOCK MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
LXY16VB56RM5X11LL 5X11 78859 UMITEDCHEM N/A STOCK Cubic Technology Co.,Ltd.
LXY16VB56RM5X11LL DIP 80000 UMITEDCHEM stock Morechip Enterprise Co., Ltd.
LXY16VB56RM5X11LL DIP 90388 UMITEDCHEM NEW+ STOCK Globalway components Sdn Bhd.
LXY16VB56RM5X11LL 5X11 78000 UMITEDCHEM 13+ STOCK Data Biz Advance Int¡¯l Co., Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SFCG.08RD100 Cables, Wires - Management Solid Tubing, Sleeving #8 FR SI FLEX GLASS RED 100'
UPM1A471MPD6TD Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL
UPM1A471MPD6TD Nichicon 98010 2015+ CAP ALUM 470UF 20 10V RADIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
EEF-UD0E331R Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V SMD
EEF-UD0E331R brenda@hon 88740 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
EEF-UD0E331R NEW 88010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
EEF-UD0E331R originalne 41810 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
EEF-UD0E331R Panasonic Electronic Component 80,000 2013+ 2013+ TPC Global Service Co.Ltd.
B43510B3687M80 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 680UF 20% 385V SNAP
B43510B3687M80 EPCOS (TDK) 1511100 2015+ CAP ALUM 680UF 20 385V SNAP Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B43510B3687M80 EPCOS (TDK) 98730 2015+ CAP ALUM 680UF 20 385V SNAP Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
B43510B3687M80 IC 40500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
B43510B3687M80 NEW 78110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ESMQ251VSN182MA45W Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 1800UF 20% 250V SNAP
ESMQ251VSN182MA45W IC 40530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ESMQ251VSN182MA45W United Chemi-Con 1554400 2015+ CAP ALUM 1800UF 20 250V SNAP Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ESMQ251VSN182MA45W United Chemi-Con 803200 1532+ CAP ALUM 1800UF 20 250V SNAP Alphatek Technology Limited
ESMQ251VSN182MA45W United Chemi-Con 908400 NEW RoHS CAP ALUM 1800UF 20 250V SNAP FindCores Electronics Inc.
EMVA6R3GDA332MLH0S Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 3300UF 20% 6.3V SMD
EMVA6R3GDA332MLH0S STOCK 47050 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
EMVA6R3GDA332MLH0S United Chemi-Con 89170 2015+ CAP ALUM 3300UF 20 6.3V SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
UPB2W100MHD Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL
UPB2W100MHD Nichicon 1439600 2015+ CAP ALUM 10UF 20 450V RADIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UPB2W100MHD Nichicon 708100 1532+ CAP ALUM 10UF 20 450V RADIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UPB2W100MHD Nichicon 813300 NEW RoHS CAP ALUM 10UF 20 450V RADIAL FindCores Electronics Co.,Ltd.
UCL1C470MCL1GS Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 47UF 20% 16V SMD
UCL1C470MCL1GS Nichicon 80,000 2013+ 2013+ TPC Global Service Co.Ltd.
UCL1C470MCL1GS Nichicon 800600 1532+ CAP ALUM 47UF 20 16V SMD Alphatek Technology Limited
UCL1C470MCL1GS Nichicon 800600 1532+ CAP ALUM 47UF 20 16V SMD AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UCL1C470MCL1GS Nichicon 905800 NEW RoHS CAP ALUM 47UF 20 16V SMD FindCores Electronics Inc.
50SEV10M5X5.5 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD
50SEV10M5X5.5 RoHs 15000 2016 Original&New FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
50SEV10M5X5.5 RoHs 20000 2016+ Original&New IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
885012205034 Capacitors Ceramic Capacitors 0.033¦ÌF ¡À10% 16V X7R Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 0402 (1005 Metric) 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
885012010009 Capacitors Ceramic Capacitors 1500pF ¡À5% 50V C0G, NP0 Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 1812 (4532 Metric) 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)