Location : Home > L > LXV150-024S
LXV150-024S
Share on FacebookShare on Facebook
LXV150-024S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LXV150-024S 1620 ExcelsysTe NEW+ STOCK NOVOT Electronics Trading Co., LTD.
LXV150-024S 2170 ExcelsysTe NEWD/C OWNSTOCK MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
LXV150-024S 1870 ExcelsysTe NEW+ STOCK Asia Military Components Trading Co., Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
380000M8643 Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 1k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Conductive Plastic 2W Solder Lug
PT5112A Power Supplies - Board Mount DC DC Converters REG 8V 1A 3P-SIP HRZ
VE-JWJ-IW-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 36V 100W
VE-JWJ-IW-F4 IC 58990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-JWJ-IW-F4 NEW 98170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-BNV-CV-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 150W