Location : Home > L > LXD25-0350SW
LXD25-0350SW
Share on FacebookShare on Facebook
LXD25-0350SW distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
5595301001 Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Yellow Diffused 50¡ã 2.2V 25mA Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Wire Wrap