Location : Home > L > LXC50-4200S
LXC50-4200S
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TW1501KA Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 500 Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Wirewound 1W Solder Lug
TW1501KA ELECTRONIC 27629 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
TW1501KA N/A 98600 2016 Rohs.And.New European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
V375A32M600B2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 32V 600W
V375A32M600B2 IC 58980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V375A32M600B2 NEW 78470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-J0K-MX-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 40V 75W
VE-J0K-MX-F2 IC 58240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-J0K-MX-F2 NEW 79050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-BN4-IY-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 48V 50W
VE-BN4-IY-F4 IC 58190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-BN4-IY-F4 NEW 97990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-B63-IX-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 24V 75W
VI-B63-IX-S IC 40180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B63-IX-S NEW 98110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-J71-MY-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 12V 50W
VE-J71-MY-F3 IC 58640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-J71-MY-F3 NEW 88790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-BWY-CY-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 33W
VI-BWY-CY-B1 IC 40920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-BWY-CY-B1 NEW 87950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-BTJ-CY-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 36V 50W
VI-BTJ-CY-B1 IC 40590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-BTJ-CY-B1 NEW 78810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-JTR-IZ Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 25W