Location : Home > L > LVD75C80
LVD75C80
Share on FacebookShare on Facebook
LVD75C80 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LVD75C80 RELAY SSR LOWVOL DIS 12.5V 80A 27630 Crydom Co. 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LVD75C80 RELAY SSR LOWVOL DIS 12.5V 80A 89090 Crydom Co. 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VI-PUL0-CVY Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 28V 5V 150W