Location : Home > L > LVC25FR047EV
LVC25FR047EV
Share on FacebookShare on Facebook
LVC25FR047EV distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LVC25FR047EV Current Sense Resistors - SMD 1W 0.047 ohms 1 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LVC25FR047EV RES SMD 0.047 OHM 1 1W 2512 1512800 Ohmite 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LVC25FR047EV RES SMD 0.047 OHM 1 1W 2512 877800 Ohmite 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com