Location : Home > L > LVC20JR750EV
LVC20JR750EV
Share on FacebookShare on Facebook
LVC20JR750EV distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LVC20JR750EV RES SMD 0.75 OHM 5 1/2W 2010 998500 Ohmite 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
LVC20JR750EV Current Sense Resistors - SMD 0.5W 0.750 ohms 5 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
LVC20JR750EV Current Sense Resistors - SMD 0.5W 0.750 ohms 5 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
LVC20JR750EV RES SMD 0.75 OHM 5 1/2W 2010 998500 Ohmite NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LVC20JR750EV RES SMD 0.75 OHM 5 1/2W 2010 893300 Ohmite 1536+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.