Location : Home > L > LVC20FR330EV
LVC20FR330EV
Share on FacebookShare on Facebook
LVC20FR330EV distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LVC20FR330EV RES SMD 0.33 OHM 1 1/2W 2010 581600 Ohmite 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
LVC20FR330EV Current Sense Resistors - SMD 0.5W 0.330 ohms 1 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com