Location : Home > L > LTO030F47R00JTE3
LTO030F47R00JTE3
Share on FacebookShare on Facebook
LTO030F47R00JTE3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LTO030F47R00JTE3 RES 47 OHM 30W 5 TO220 1434600 Vishay Sfernice 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LTO030F47R00JTE3 Thick Film Resistors - Through Hole 47ohms 5 Learn More 800,000 Vishay/Sfernice 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com