Location : Home > L > LTC2000CY-11#PBF
LTC2000CY-11#PBF
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
6V31021NLGI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Application Specific IC CLK BUFFER 1:4 167MHZ 20MLF
6V31021NLGI IDT 20000 2016+ Origianlnew IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
6V31021NLGI IDT 28000 15-16+ Origianlnew ERAI Sale Development
6V31021NLGI IC 58450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SRN6045-2R2Y Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 2.2¦ÌH Shielded Wirewound Inductor 3.5A 25.1 mOhm Max Nonstandard
SRN6045-2R2Y 687945 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
SRN6045-2R2Y 687945 13+ fenkey electronics co.,ltd
SRN6045-2R2Y 687945 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
SRN6045-2R2Y NEW 97310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
8N3SV75BC-0128CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 25MHz 6-CLCC
SL23EP08SC-2 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers IC BUFFER 220MHZ 8CH 3.3V 16SOIC
SL23EP08SC-2 SPECTRALINEAR 10000 Low Jitter and Skew 10 to 220MHz Zero Delay Buffer (ZDB) World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
ADSP-21479KBCZ-1A Integrated Circuits (ICs) Embedded - DSP (Digital Signal Processors) IC DSP SHARK 200MHZ 196CSBGA
XC9536XL-5CS48C BGA 8500 2016 XILINH FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
XC9536XL-5CS48C XILINX 43500 2016 TQFP European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
XC9536XL-5CS48C Xilinx Inc 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
XC9536XL-5CS48C XILINX 75000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
XCR3384XL-12FG324C XILINX 75000 2016 BGA Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
XCR3384XL-12FG324C XILINX 11000 2016 Original&New FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
XCR3384XL-12FG324C Xilinx Inc 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
PIC16LF18877-I/MV Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers PIC PIC? XLP? 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 56KB (32K x 14) FLASH 40-UQFN (5x5)
DG411LEDQ-T1-GE3 Integrated Circuits (ICs) Interface - Analog Switches, Multiplexers, Demultiplexers 4 Circuit IC Switch 1:1 26 Ohm 16-TSSOP
72V253L7-5PFGI8 Integrated Circuits (ICs) Logic - FIFOs Memory IC FIFO 4096X18 7-5NS 80QFP
72V253L7-5PFGI8 IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MAX31915AUI+ IC 40200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MAX31915AUI+ NEW 89130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LV8012T-MPB-E IC 40150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LV8012T-MPB-E NEW 97530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LV8012T-MPB-E SANYO 1611 NEW+ TSSOP24P A-ONE Electronics Co., Ltd.
LV8012T-MPB-E SANYO 1866 NEW+ TSSOP24P VENDOR COMPONENTS INC.
0015913073 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 7 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
0877595074 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold