Location : Home > L > LTC1474CMS8-3.3#TRPBF
LTC1474CMS8-3.3#TRPBF
Share on FacebookShare on Facebook
LTC1474CMS8-3.3#TRPBF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LTC1474CMS8-3.3#TRPBF IC BUCK 3.3V 750MA 8MSOP 5000 Linear Technology 2016+ New parts and Stock On Hand EKT Electronics Co., Ltd
LTC1474CMS8-3.3#TRPBF IC REG BUCK 3.3V 0.75A 8MSOP 39294 LINEAR NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.