Location : Home > L > LT3663EDCB-3.3#TRMPBF
LT3663EDCB-3.3#TRMPBF
Share on FacebookShare on Facebook
LT3663EDCB-3.3#TRMPBF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LT3663EDCB-3.3#TRMPBF IC REG BUCK 3.3V 1.2A 6DFN 39954 Linear Technology 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
800-10-040-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
800-10-040-40-001101 IC 57360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-10-040-40-001101 Preci-Dip 157200 2016+ CONN HDR 4POS 0.100 SMD R/A Unitronix Electronics Limited
800-10-040-40-001101 Preci-Dip 298650 2016+ CONN HDR 4POS 0.100 SMD R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com