Location : Home > L > LSR3700Z03300KR500
LSR3700Z03300KR500
Share on FacebookShare on Facebook
LSR3700Z03300KR500 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LSR3700Z03300KR500 RES 330 OHM 1/2W 10 AXIAL 700400 Vishay BC Components new in stock Alphatek Technology Limited
LSR3700Z03300KR500 RES 330 OHM 1/2W 10 AXIAL 1330600 Vishay BC Components RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
LSR3700Z03300KR500 RES 330 OHM 1/2W 10 AXIAL 805600 Vishay BC Components Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
77081680 Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 7 RES 68 OHM 8SIP
77081680 CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 68 Ohms Bussed 8 Pin SIMEN Electronics Co.,Ltd
77081680 CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 68 Ohms Bussed 8 Pin PXT Direct Electronics Co.,Ltd
77081680 CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 68 Ohms Bussed 8 Pin Global Thunder Electronics Co.,Ltd
77081680 CTS Resistor Products 1416200 2015+ RES ARRAY 68 OHM 7 RES 8SIP Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com