Location : Home > L > LQW2UAS82NJ00L
LQW2UAS82NJ00L
Share on FacebookShare on Facebook
LQW2UAS82NJ00L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LQW2UAS82NJ00L IND 82NH 1000MA SRF 1000MHZ 1008 57619 Murata 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LQW2UAS82NJ00L IND 82NH 1000MA SRF 1000MHZ 1008 47690 Murata NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LQW2UAS82NJ00L IND 82NH 1000MA SRF 1000MHZ 1008 47690 Murata 1525+ Special offers,Reliable qualit RENXIM Electronics Co.,Ltd.