Location : Home > L > LQW2UAS47NJ00L
LQW2UAS47NJ00L
Share on FacebookShare on Facebook
LQW2UAS47NJ00L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LQW2UAS47NJ00L 2015+ 56959 Murata 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
LQW2UAS47NJ00L IND 47NH 1000MA SRF 1500MHZ 1008 41535 Murata 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
LQW2UAS47NJ00L IND 47NH 1000MA SRF 1500MHZ 1008 46370 Murata 1525+ Special offers,Reliable qualit RENXIM Electronics Co.,Ltd.