Location : Home > L > LQW2UAS12NJ00L
LQW2UAS12NJ00L
Share on FacebookShare on Facebook
LQW2UAS12NJ00L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LQW2UAS12NJ00L IND 12NH 1000MA SRF 3300MHZ 1008 47370 Murata 1525+ Special offers,Reliable qualit RENXIM Electronics Co.,Ltd.
LQW2UAS12NJ00L IND 12NH 1000MA SRF 3300MHZ 1008 47370 Murata 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
LQW2UAS12NJ00L IND 12NH 1000MA SRF 3300MHZ 1008 42035 Murata 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited