Location : Home > L > LQR2W562MSEG
LQR2W562MSEG
Share on FacebookShare on Facebook
LQR2W562MSEG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LQR2W562MSEG Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 450volts 5600uF 85c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LQR2W562MSEG CAP ALUM 5600UF 20 450V SCREW 606500 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LQR2W562MSEG RoHS Compliant 38486 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
LQR2W562MSEG 765489 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
LQR2W562MSEG standard package with RoHS 45550 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.