Location : Home > L > LQR2G562MSEH
LQR2G562MSEH
Share on FacebookShare on Facebook
LQR2G562MSEH distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LQR2G562MSEH ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LQR2G562MSEH standard package with RoHS 45220 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
LQR2G562MSEH CAP ALUM 5600UF 20 400V SCREW 580000 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LQR2G562MSEH Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 400volts 5600uF 85c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LQR2G562MSEH CAP ALUM 5600UF 400V 20 SCREW 22762 Nichicon 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd