Location : Home > L > LQR2G392MSEH
LQR2G392MSEH
Share on FacebookShare on Facebook
LQR2G392MSEH distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LQR2G392MSEH Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 400volts 3900uF 85c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LQR2G392MSEH CAP ALUM 3900UF 20 400V SCREW 583100 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LQR2G392MSEH 765489 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.