Location : Home > L > LPX820M450A3P3
LPX820M450A3P3
Share on FacebookShare on Facebook
LPX820M450A3P3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LPX820M450A3P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 82uF 450V (D X L) 22mm x 30 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LPX820M450A3P3 CAP ALUM 82UF 20 450V SNAP 88390 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
LPX820M450A3P3 CAP ALUM 82UF 20 450V SNAP 1413900 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com