Location : Home > L > LPX681M250H3P3
LPX681M250H3P3
Share on FacebookShare on Facebook
LPX681M250H3P3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LPX681M250H3P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 680uF 250V (D X L) 35mm x 3 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LPX681M250H3P3 CAP ALUM 680UF 20 250V SNAP 488200 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LPX681M250H3P3 CAP ALUM 680UF 250V 20 SNAP 12750 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
LPX681M250H3P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 680uF 250V (D X L) 35mm x 3 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LPX681M250H3P3 CAP ALUM 680UF 20 250V SNAP 593400 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2-1194907-2 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDERSLEEVE
RS80J561MDNASQ Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 560UF 20% 6.3V T/H
RS80J561MDNASQ Nichicon 1305600 2015+ CAP POLYMER 560UF 20 6.3V T/H Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RS80J561MDNASQ Nichicon 676600 2015+ CAP POLYMER 560UF 20 6.3V T/H Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RS80J561MDNASQ Nichicon 786600 NEW RoHS CAP POLYMER 560UF 20 6.3V T/H FindCores Electronics Co.,Ltd.