Location : Home > L > LPX681M250E5P3
LPX681M250E5P3
Share on FacebookShare on Facebook
LPX681M250E5P3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LPX681M250E5P3 CAP ALUM 680UF 20 250V SNAP 780900 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LPX681M250E5P3 CAP ALUM 680UF 250V 20 SNAP 13023 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
LPX681M250E5P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 680uF 250V (D X L) 30mm x 3 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LPX681M250E5P3 CAP ALUM 680UF 20 250V SNAP 886100 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.