Location : Home > L > LPX471M450H9P3
LPX471M450H9P3
Share on FacebookShare on Facebook
LPX471M450H9P3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LPX471M450H9P3 CAP ALUM 470UF 20 450V SNAP 1527900 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LPX471M450H9P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 470uF 450V (D X L) 35mm x 5 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
LPX471M450H9P3 CAP ALUM 470UF 20 450V SNAP 97450 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
LPX471M450H9P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 470uF 450V (D X L) 35mm x 5 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com