Location : Home > L > LPX471M400E9P3
LPX471M400E9P3
Share on FacebookShare on Facebook
LPX471M400E9P3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LPX471M400E9P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 470uF 400V (D X L) 30mm x 5 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LPX471M400E9P3 CAP ALUM 470UF 400V 20 SNAP 40000 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
LPX471M400E9P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 470uF 400V (D X L) 30mm x 5 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LPX471M400E9P3 CAP ALUM 470UF 20 400V SNAP 589500 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.