Location : Home > L > LPX471M200A5P3
LPX471M200A5P3
Share on FacebookShare on Facebook
LPX471M200A5P3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LPX471M200A5P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 470uF 200V (D X L) 22mm x 3 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LPX471M200A5P3 CAP ALUM 470UF 20 200V SNAP 1303200 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
LPX471M200A5P3 CAP ALUM 470UF 20 200V SNAP 88190 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
LPX471M200A5P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 470uF 200V (D X L) 22mm x 3 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LPX471M200A5P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 470uF 200V (D X L) 22mm x 3 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
LPX471M200A5P3 CAP ALUM 470UF 20 200V SNAP 581000 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.