Location : Home > L > LPX331M350H3P3
LPX331M350H3P3
Share on FacebookShare on Facebook
LPX331M350H3P3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LPX331M350H3P3 CAP ALUM 330UF 20 350V SNAP 704900 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LPX331M350H3P3 CAP ALUM 330UF 350V 20 SNAP 20000 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
LPX331M350H3P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 330uF 350V (D X L) 35mm x 3 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LPX331M350H3P3 CAP ALUM 330UF 20 350V SNAP 810100 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LPX331M350H3P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 330uF 350V (D X L) 35mm x 3 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com