Location : Home > L > LPX181M450E7P3
LPX181M450E7P3
Share on FacebookShare on Facebook
LPX181M450E7P3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LPX181M450E7P3 CAP ALUM 180UF 20 450V SNAP 1425600 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LPX181M450E7P3 CAP ALUM 180UF 20 450V SNAP 97370 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
LPX181M450E7P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In LYTIC CAP 450V 180uF 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd