Location : Home > L > LPW821M2AN30V-W
LPW821M2AN30V-W
Share on FacebookShare on Facebook
LPW821M2AN30V-W distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LPW821M2AN30V-W CAP ALUM 820UF 20 100V SNAP 88950 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
LPW821M2AN30V-W CAP ALUM 820UF 20 100V SNAP 1210000 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LPW821M2AN30V-W Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 820uF 100V (D X L) 22mm x 3 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com