Location : Home > L > LPW682M1HQ30V-W
LPW682M1HQ30V-W
Share on FacebookShare on Facebook
LPW682M1HQ30V-W distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LPW682M1HQ30V-W CAP ALUM 6800UF 20 50V SNAP 98290 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
LPW682M1HQ30V-W CAP ALUM 6800UF 20 50V SNAP 1337100 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LPW682M1HQ30V-W Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 6800uF 50V (D X L) 35mm x 3 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com