Location : Home > L > LPW472M1VN30V-W
LPW472M1VN30V-W
Share on FacebookShare on Facebook
LPW472M1VN30V-W distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LPW472M1VN30V-W CAP ALUM 4700UF 20 35V SNAP 88110 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
LPW472M1VN30V-W CAP ALUM 4700UF 20 35V SNAP 1311100 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LPW472M1VN30V-W Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 4700uF 35V (D X L) 22mm x 3 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com