Location : Home > L > LPW472M1HN40V-W
LPW472M1HN40V-W
Share on FacebookShare on Facebook
LPW472M1HN40V-W distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LPW472M1HN40V-W RoHS Compliant 38726 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
LPW472M1HN40V-W standard package with RoHS 45200 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
LPW472M1HN40V-W Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 4700uF 50V (D X L) 22mm x 4 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com