Location : Home > L > LPW153M1AP25V-W
LPW153M1AP25V-W
Share on FacebookShare on Facebook
LPW153M1AP25V-W distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LPW153M1AP25V-W Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 15000uF 10V (D X L) 30mm x 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LPW153M1AP25V-W DIP 56674 CDE N/A STOCK Cubic Technology Co.,Ltd.
LPW153M1AP25V-W DIP 55815 CDE 10+ STOCK Data Biz Advance Int¡¯l Co., Ltd.
LPW153M1AP25V-W DIP 55918 CDE NEW+ STOCK DIGSAN SEMICONDUCTORS CORP.
LPW153M1AP25V-W 10V15000UF¨®??¨º¦Ì??a 50000 CDE 14+ INSTOCK SHENZHEN BAQI IT CO., LTD.