Location : Home > L > LPS0300H4700JB
LPS0300H4700JB
Share on FacebookShare on Facebook
LPS0300H4700JB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LPS0300H4700JB Planar Resistors - Chassis Mount 300watts 470ohms 5 12kV Learn More 800,000 Vishay/Sfernice 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
7301-05-1000 Relays Signal Relays, Up to 2 Amps Reed Relay SPST-NO (1 Form A) Through Hole
7301-05-1000 Coto Technology 27360 15+ RELAY REED SPST 500MA 5V Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
7301-05-1000 Coto Technology 27360 15+ RELAY REED SPST 500MA 5V Unitronix Electronics Limited
7301-05-1000 Coto Technology 88550 1525+ RELAY REED SPST 500MA 5V Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com