Location : Home > L > LP8340ILDX-2.5
LP8340ILDX-2.5
Share on FacebookShare on Facebook
LP8340ILDX-2.5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LP8340ILDX-2.5 IC REG LDO 2.5V 1A 6-LLP 87890 NS 1525+ Global & Immediately RONXIM ELECTRONICS LIMITED
LP8340ILDX-2.5 IC REG LDO 1A 2.5V 6-LLP 30,000 National Semiconductor 2102+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Trade Inc.
LP8340ILDX-2.5 IC REG LDO 1A 2.5V 6-LLP 30,000 National Semiconductor 2102+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,Ltd
LP8340ILDX-2.5 Pb-Free 27991 NS 2014+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Inc.
LP8340ILDX-2.5 Low Dropout, Low IQ, 1.0A CMOS Linear Regulator 2000 NSC 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd protec@vip.163.com
LP8340ILDX-2.5 Low Dropout, Low IQ, 1.0A CMOS Linear Regulator 10000 NSC 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY
LP8340ILDX-2.5 1500 NS HITECH SEMICONDUCTOR C...