Location : Home > L > LP681M250E9P3
LP681M250E9P3
Share on FacebookShare on Facebook
LP681M250E9P3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LP681M250E9P3 CAP ALUM 680UF 20 250V SNAP 602200 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LP681M250E9P3 CAP ALUM 680UF 250V 20 SNAP 19880 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
LP681M250E9P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 680uF 250V (D X L) 30mm x 5 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LP681M250E9P3 CAP ALUM 680UF 20 250V SNAP 707400 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LP681M250E9P3 ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk